Rodinný dům Trutnov

ID aukce: 1537
  • Vyvolávací cena: 8 499 000 Kč
  • Minimální příhoz: 50 000 Kč
  • Maximální příhoz: 500 000 Kč
  • Požadovaná kauce: 150 000 Kč
Začátek: 27.05.2024
Konec: 27.06.2024 14:00
Vyřizuje: Marie Hátle
Kontakt: 603483478
E-mail: marie.hatle@kupananas.cz
Aukce končí za :
Zde napište vyvolávací cenu plus váš příhoz Přihodit

Nebyl zatím žádný příhoz. Buďte první.

Toto zboží si můžete koupit hned

Nemusíte čekat, jak dopadne aukce. Pokud máte o zboží vážný zájem, neriskujte, že vás někdo přeplatí. Kupte si jej hned.

Koupit hned

Chcete vědět jak dopadla tato aukce?

Zanechejte nám vaše kontaktní údaje a my vám ZDARMA zašleme zprávu, jak tato aukce dopadla.

Zajímá mě jak to dopadlo

Popis zboží

Rodinný dům Trutnov

Nabízíme k prodeji rodinný dům se 3 bytovými jednotkami ve městě Trutnov, Poříčí o podlahové ploše 210 m2, s pozemkem 438m2 a zahradou 575m2.

Objekt rodinného domu se nachází u hlavní silnice Trutnov Adršpach v blízkosti Ski areálu Petříkovice.

V přízemí jsou umístěny dva byty, první byt 1+kk o výměře 23,29 m2, který má svůj vchod z boku domu a je vybaven veškerým příslušenstvím a včetně kuchyňské linky. Druhá bytová jednotka 2+KK rozměrech 43,88m2, má společný vchod s bytem 3+KK  v 1 podlaží, je po kompletní rekonstrukci.

V 2 nadzemním podlaží je byt o 3 + KK o výměře 111,33 m2, ke kterému vedou kamenné schody a v mezi patře je další WC. Tento byt bude zanechán s kuchyňskou linkou, myčkou, lednicí, mrazákem dále obývací stěnou, televizorem a dalším vybavením dle dohody. V druhém pokoji zůstane vestavěná velká skříň a úložným prostorem na hračky, v ložnici bude ponechána pevná dřevěná postel a starší skříně. Dále v koupelně, kde je podlahové topení, bude ponechána pračka a sušička. V tomto bytě je podkrovní místnost používaná jako odkladný úložný prostor, dům má prostorné podkroví, kde lze vybudovat další pokoje. Ve vstupní chodbě, která má podlahové topení je velká vestavěná skříň na šaty, obuv.

Byty jsou vybaveny kuchyňskými linkami včetně el. spotřebičů. Vše zachovalé a v bytě 3 + KK a 2 + KK jsou kvalitní kuchyňské linky. Dům není podsklepený, ale má komoru,která se dá používat jako sklep.    Objekt prošel rozsáhlou rekonstrukcí v roce 2015, podřezaní, zateplení, nové odpady, přívod vody, komplet nová elektroinstalace, pevný internet, satelit, okna trojskla, dveře a vnitřní úpravy. Střecha je eternitová, do které nezatéká a je v dobrém stavu.

Topení částečně podlahové je provedeno čerpadlem, vzduch – voda v celém domě. Hlavní komín je vyvloškován nerezí a je možné k němu připojit kamna – krb s výměníkem, který lze napojit na okruh vytápění, jak v 1 NP a tak ve 2NP. Měsíční náklady na elektřinu jsou 7000 Kč.

Dům má nové oplocení, pouze dodělat vjezdovou bránu, nový septik SM3.  Část pozemku tvoří zpevněná příjezdová komunikace, kde je možnost parkování dvou vozidel a na protilehlém pozemku /zahradě /, který sousedí s místním potokem, je možnost dalšího, parkování. Na této zahradě je možné vybudování garáží, zahradního altánu , zahrádky, dle potřeb nového majitele. Lze se napojit na el. vedení, vodu a může sloužit jako odpočinkové místo například pro posezení s přáteli.

Energetická náročnost G

Prodej podléhá schválení prodávajícím