Rodinný dům Těrlicko Hradiště

ID aukce: 1602
  • Vyvolávací cena: 7 900 000 Kč
  • Minimální příhoz: 1 000 Kč
  • Maximální příhoz: 200 000 Kč
  • Požadovaná kauce: 181 000 Kč
Začátek: 27.04.2024
Konec: 27.05.2024 14:00
Vyřizuje: Václav Kotrys
Kontakt: 725994922
E-mail: vaclav.kotrys@kupananas.cz
Aukce končí za :
Zde napište vyvolávací cenu plus váš příhoz Přihodit

Nebyl zatím žádný příhoz. Buďte první.

Toto zboží si můžete koupit hned

Nemusíte čekat, jak dopadne aukce. Pokud máte o zboží vážný zájem, neriskujte, že vás někdo přeplatí. Kupte si jej hned.

Koupit hned

Chcete vědět jak dopadla tato aukce?

Zanechejte nám vaše kontaktní údaje a my vám ZDARMA zašleme zprávu, jak tato aukce dopadla.

Zajímá mě jak to dopadlo

Popis zboží

Rodinný dům Těrlicko Hradiště

 Nabízíme dvougenerační rodinný dům v nádherné lokalitě Těrlicko Hradiště, který má vše, co si můžete přát. Sestává ze dvou samostatných jednotek: 4+1 a 3+1, které nabízejí dostatek prostoru pro pohodlné bydlení dvou rodin.   

 Okolní zeleň a prostorný pozemek o rozloze přibližně 11 000 metrů čtverečních vám poskytne dostatek prostoru pro různé aktivity, jako je zahradní posezení, sportovní činnosti nebo třeba zahradní party. Vaše děti si budou moci hrát venku a vy budete mít možnost vytvořit si vlastní zahradní ráj.

 Oceníte skvěle udržovaný stav domu. Každá jednotka disponuje vlastní koupelnou, což přináší pohodlí a soukromí pro každou rodinu. Celkově jsou tedy v domě k dispozici tři koupelny, které se nachází v přízemí a v prvním patře. Elektřina v domě je vedena v mědi, okna jsou z části již vyměněna za plastová.

Velkou výhodou jsou tři garáže poskytující dostatek parkovacího místa a také možnost vytvořit si dílnu nebo prostor pro skladování.

Dům se nachází v Těrlicku Hradišti, což je skvělá lokalita pro ty, kteří hledají klid a přírodu. Můžete si užívat okolních lesů a vodních ploch a těšit se na venkovský životní styl. Zároveň však zůstáváte v dostatečné blízkosti města, abyste měli přístup ke všem potřebným službám a zařízením.

 

Energetická náročnost G

 

Prodej podléhá schválení prodávajícím