Byt 3+1 Havířov ul. Moskevská

ID aukce: 1490
  • Vyvolávací cena: 2 900 000 Kč
  • Minimální příhoz: 50 000 Kč
  • Maximální příhoz: 100 000 Kč
  • Požadovaná kauce: 50 000 Kč
Začátek: 02.12.2021
Konec: 02.01.2022 14:00
Vyřizuje: Václav Kotrys
Kontakt: 725994922
E-mail: vaclav.kotrys@kupananas.cz

Položka prodána

Popis zboží

Byt 3+1 v osobním vlastnictví Havířov-Město ulice Moskevská

Kompletně zrekonstruovaný byt 3+1 o výměře cca 64 m2  v osobním vlastnictví. Byt se nachází ve 3 patře s výtahem. Bezbarierový přístup. Byt prošel nákladnou a kvalitní rekonstrukcí (nové rozvody vody a odpady vedeny v plastu, nová elektroinstalace s nadstandardním počtem zásuvek,nataženy nové omítky). Plastová okna včetně římských rolet na míru (v kuchyni japonské rolety) a ve třech oknech jsou síta proti hmyzu.

Antracitové interiérové dveře s obložkami. Kvalitní bezpečnostní vstupní dveře. V bytě je  kuchyňská linka na míru s vestavěnými spotřebiči ( myčka, horkovzdušná trouba, mikrovlná trouba, ostrůvek s indukční deskou,nerezový pojízdný organizér na potraviny,dřez granit šedý). Kuchyň je propojená s obývacím pokojem s přístupem na balkon. Balkon je dlouhý 9m přes tři pokoje se dvěma vstupy. V roce 2021  bude rekonstruován a lodžie bude zasklena.

V jednom pokoji je velká vestavěná skříň na míru přes celou  stěnu (materiál mléčný lacobel)

Koupelna je spojena se záchodem (umyvadlo, bidet, velká prostorná vana, vleze sušička i pračka)

Nad vanou jsou světla v podobě svítících led pásky. V bytě se nachází ještě jedna místnost ( komora).

V chodbě je na míru vyroben botník s odkládací šatní skříní a zrcadlo.V celém bytě jsou v sádrokartonových podhledech zabudovány led svítidla. Položena je  plovoucí podlaha a v koupelně dlažba. Byt je řešen nadčasově v barvě bílo-šedé,moderně a vkusně zařízen Veškerá občanská vybavenost v blízkém dosahu, dostatek parkovacích míst. 

Měsíční náklady na bydlení činí Kč 4 400,-- pro 3 osoby.

Prodej podléhá schválení prodávajicím