byt 1+1 Žacléř okr.Trutnov

ID aukce: 1606
  • Vyvolávací cena: 1 270 000 Kč
  • Minimální příhoz: 1 000 Kč
  • Maximální příhoz: 100 000 Kč
  • Požadovaná kauce: 70 000 Kč
Začátek: 23.03.2024
Konec: 23.04.2024 14:00
Vyřizuje: Tomáš Kisy
Kontakt: 777663294
E-mail: tomas.kisy@kupananas.cz
Aukce končí za :
Zde napište vyvolávací cenu plus váš příhoz Přihodit

Nebyl zatím žádný příhoz. Buďte první.

Toto zboží si můžete koupit hned

Nemusíte čekat, jak dopadne aukce. Pokud máte o zboží vážný zájem, neriskujte, že vás někdo přeplatí. Kupte si jej hned.

Koupit hned

Chcete vědět jak dopadla tato aukce?

Zanechejte nám vaše kontaktní údaje a my vám ZDARMA zašleme zprávu, jak tato aukce dopadla.

Zajímá mě jak to dopadlo

Popis zboží

byt 1+1 Žacléř okr.Trutnov

Nabízíme byt v osobním vlastnictví v klidné lokalitě Žacléře o dispozici  1+1 a velikosti 37m2. . Ideální pro jednotlivce, páry nebo malou rodinu. Byt je také vhodný s ohledem na brzkou  dostavbu nedaleké dálnice jako investice... 

Nachází se v první nadzemním podlažní  bytového domu, který prošel celkovou revitalizací v roce 2019 a je kompletně zateplen. V bytové jednotce proběhla celková rekonstrukce v roce 2017, rekonstrukcí prošlo bytové jádro, kuchyňská linka, koupelna, WC, kompletní nové rozvody vody, plynu, elektřiny, rozvody topení jsou vedeny v mědi, také došlo k výměně plastových oken, instalovali se sádrokartonové podhledy. Ohřev vody je zajištěn Bojlerem, který je na noční proud. Topení je zajištěno plynovým topidlem značky "Gamat". K bytu také patří sklepní kóje a parkování je možné přímo před domem.  

Byt je v klidné části Žacléře, pouhých pár minut chůze od centra města. V okolí se nachází kompletní občanská vybavenost, jako jsou obchody, restaurace, školy, školky. 

Milovníci outdoorových aktivit ocení blízkost Krkonošského národního parku, kde si můžou užít turistiku, lyžování, cykloturistiku a mnoho dalšího... 

Prodej podléhá schválení prodávajícím